O mnie

Dietetyk, Zielona Góra

Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a Twoje lekarstwo powinno być pożywieniem

Nazywam się Monika Pogoda – Marcinkiewicz i jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, studiów o kierunku dietetyka i poradnictwo żywieniowe, tym samym jestem dyplomowanym specjalistą do spraw żywienia człowieka..

Dietetyka i zagadnienia związane ze zdrowym żywieniem oraz wpływ tego odżywiania na nasze zdrowie od zawsze było moją pasją. Nie od dziś wiadomo, iż to co jemy jest kluczową sprawą determinującą nasze samopoczucie, a przede wszystkim stan naszego zdrowia.
Z czasem moje zamiłowanie do zdrowego odżywiania stało się również moją misją w codziennej pracy. Realizując swoje zainteresowania w tym kierunku i jednocześnie chcąc podzielić się tą wiedzą z osobami mającymi problemy zdrowotne, otworzyłam Poradnia Żywienia i Odchudzania Mojadietetyczka24 (dietetyczna) w Zielonej Górze i serwis mojadietetyczka24.pl

W chwili obecnej dietetyka jest dziedziną nauki rozwijającą się bardzo dynamicznie. W związku z tym staram się systematycznie poszerzać swoją wiedzę, biorąc udział w konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą. Ustalam diety pod indywidualne potrzeby pacjenta, piszę artykuły, prowadzę szkolenia dla firm i placówek oświatowo – dydaktycznych.

[saswp-reviews-collection id=”4055″]

Comments are closed.

Kategorie w czytelni

Jestem na Facebook

Tagi

Często odwiedzane

Często czytane

Produkty warte polecenia


Scroll to top